FİTSA Yıldızlar Otomotiv olarak 45 yıldır takip ettiğimiz “Hizmette üretimde kalite” prensibimiz bize tercih edilen marka olma başarısını getirdi.Kısa süre içerisinde kaplin grubunda yurt içinde ve yurt dışında yapmakta olduğumuz faaliyetlerle en beğenilen ve saygı duyulan kurumlardan biri olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Şirketimizin gelişiminde ülkemizin büyümesi ve refahı her zaman ön şart ve öncelikli olmuştur. Ülkemizin gelecekteki büyümesine olan inancımız bize umut vermekte ve bizleri motive etmektedir. Yeni yatırımlarımızı bu gerçekler doğrultusunda planlarken çağımızın getirdiği ekonomik veya jeopolitik dalgalanmaları da başarılı bir şekilde atlatmak için stratejilerimize, risk yönetim sistemlerimize ve likidite durumumuza ehemmiyet vermekteyiz.

Hizmette Üretimde kalite prensibi ile Fitsa’yı geleceğe taşırken genç,yenilikçi,tecrübeli ve dinamik kadromuzla siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermenin,Ülkemiz ekonomisine değer katmanın enerjisini, gurur ve mutluluğunu yaşamaktayım.

Saygılarımla
Arif YILDIZ
Yönetim Kurulu Başkanı

Dünyada ve ülkemizde yaşanan gelişmeler ve değişimler paralelinde; süreçlerimizin etkiliğini ve güncelliğini sağlayarak müşterilerimize, çalışanlarımıza, çevreye ve topluma karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Tüm çalışanlarımızın katılımlarıyla ürün ve Kalite Yönetim Sistemini sürekli iyileştirmek, müşteri memnuniyetini sağlamak ve dünya çapında bir şirket olmaktır.

İş Başvurusu için;

Kurumumuza iş başvurusunda bulunmak için; Aşağıda bulunan Excel belgesi halindeki iş başvuru formunu tıklayıp bilgisayarınıza kaydediniz. Gerekli doldurma işlemlerini eksiksiz yaptıktan sonra (0362) 266 83 12 no'lu faksa yada [email protected] e-posta adresine gönderiniz. Tüm başvurularınız firmamızda personel ihtiyacı duyulduğu takdirde kullanılmak üzere gizli tutulacaktır.

Başvuru Formu için buraya tıklayınız

FİTSA / HAKKINDA

1976 yılında otomotiv sektörü ile ticaret hayatına başlayan Yıldızlar Otomotiv, çeyrek asırı geçen tecrübe, deneyim ve yenilikci bakış açısıyla, uluslararası standartlarda üretim yapmayı ve bir dünya markası olmayı hedefleyen Fitsa firmasını 2008 yılında bünyesine katmıştır. Fitsa; içme suyu başta olmak üzere, seralar, tarımsal sulama sistemleri, yağmurlama ve peyzaj sektöründe güvenle tercih edilmektedir.

Yarının teknolojisini yakından takip eden Fitsa, kalıplarını kendi bünyesinde son sistem ve modern tezgahlarda üretmekte, güvenli, sağlam ve dayanıklı Polietilen Boru Bağlantı parçalarının üretimini ve satışını yurtiçi ve yurtdışında yapmaktadır.

Samsun Organize Sanayi Bölgesinde bulunan firmamız, portföyünde bulunan ürünler ile Türkiye ve dünya pazarında bu alandaki önemli bir açığı kapatmayı kendisine misyon edinmiş bulunmaktadır.

Video Resmi
title icon
Fitsa

Tanıtım Videosu

Firmamız ile ilgili hazırlamış olduğumuz videomuz...